wieczory kawalerskie

Jak tak naprawdę wyglądają wieczory kawalerskie?

Choć moda na wieczory kawalerskie lansowana jest aktualnie głównie na zachodach, to jednak organizowanie tego typu imprez bardzo dobrze przyjęła się również w Polsce. Większości z nas wieczór ten kojarzy się raczej dość jednoznacznie – oczyma wyobraźni widzimy wówczas roznegliżowane tancerki wabiące mężczyzn swymi wdziękami.

Wieczory kawalerskie i paintball

wieczory kawalerskiePrawda o wieczorach kawalerskich wygląda w rzeczywistości jednak zupełnie inaczej. Coraz więcej osób rezygnuje dziś z wizyt w klubach ze striptizem na rzecz aktywnego wypoczynku na łonie natury. Szczególnie modne są dziś sporty ekstremalne, które gwarantują wysokie skoki adrenaliny. Większość mężczyzn zaczyna więc kojarzyć wieczór kawalerski z nowymi doświadczeniami, które nie polegają jednak na nocnych przygodach, lecz na hartowaniu swojego ciała oraz przekraczaniu wszelkich granic. Z tego też powodu sporą popularnością cieszą się dziś zwłaszcza skoki na bungee, wyczynowe rajdy oraz przejażdżki na quadach. Bardziej odważni uczestnicy wieczorów kawalerskich skaczą również za spadochronu. W okresie letnim dużym zainteresowaniem cieszą się także sporty wodne. Spływy kajakowe, żeglowanie oraz jazda na nartach wodnych to tylko kilka najbardziej rozpowszechnionych atrakcji, którym oddają się dzisiaj mężczyźni. Wielbiciele bardziej spokojnych zajęć mogą wybrać się również na weekendowy wypad pod namioty – wspólne biesiadowanie przy ognisku w gronie wieloletnich, sprawdzonych przyjaciół z pewnością na długo zostanie we wspomnieniach pana młodego.

wieczory kawalerskieWieczory kawalerskie coraz częściej nawiązują również do typowo militarnych pasji. Idealnym przykładem owego zjawiska jest m.in. szalenie modny aktualnie paintball, podczas którego uczestnicy mogą rywalizować ze sobą o zwycięstwo przestrzegając zasady uczciwej gry. Zabawę tę z pewnością jeszcze bardziej uatrakcyjnią scenariusze, dzięki którym będziemy mogli wcielić się w narzucone nam z góry role. Fantastyczną pamiątką z tego wydarzenia będą także zdjęcia, które wykona dla nas zamówiony fotograf. Na końcu warto również zaznaczyć, że wieczory kawalerskie coraz częściej organizują dla nas dziś firmy, które dysponują atrakcyjnym sprzętem oraz lokalizacjami umożliwiającymi aktywny wypoczynek. Osoby odpowiedzialne za organizację wieczoru kawalerskiego zajmą się wszystkimi formalnościami, w trakcie zabawy będziemy mogli więc oddać się relaksowi.

Firmy zadbają również o noclegi dla uczestników oraz ich wyżywienie. Aktywny wieczór kawalerski w męskim towarzystwie z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednego i wymagającego pana młodego.