wyjazdy na formułę 1

Zorganizowane wyjazdy na sportowe wydarzenia w Europie

Ze względu na coraz większe zainteresowanie sportem w naszym kraju, biura podróży postanowiły wprowadzić do swojej oferty zorganizowane wyjazdy na wydarzenia w całej Europie. Mowa nie tylko o meczach piłkarskich, ale także o innych świetnych imprezach gwarantujących niesamowite wrażenia.

Wyjazdy  na wyścigi Formuły 1

wyjazdy na formułę 1Wśród nich znalazła się także Formuła 1, która za czasów przejazdów Kubicy biła rekordy oglądalności. Jednak do tej pory jest to dość popularna dziedzina sportu w Polsce. Wierni fani szybkiej jazdy zyskują możliwość realnego przeżycia emocji znajdując się na torach, gdzie odbywają się wyścigi. Formuła 1 uważana jest za jeden z najbardziej elitarnych sportów na świecie. Między innymi dlatego, że na takich imprezach pojawiają się konstruktorzy pojazdów wyścigowych, których ciężko zobaczyć na żywo w innych okolicznościach. Grand Prix osiągnęło tak dużą popularność, że coraz więcej firm, jak i osób prywatnych decyduje się na skorzystanie z ofert biur podróży. Wyjazdy na formułę 1 w Europie można zakupić wraz z biletami w naprawdę niskich cenach, pod warunkiem, że dokona się rezerwacji odpowiednio wcześniej. Za najlepsze kierunki w Europie uważa się ten w Barcelonie, Monzie i Budapeszcie, między innymi dzięki łatwemu dojazdowi oraz bliskiej odległości terenów turystycznych. Oferty na nowy sezon są już dostępne, a bilety bardzo szybko znikają.

wyjazdy na formułę 1Należy więc szybko podjąć decyzję o wyjeździe na tak niezapomniane wydarzenie. Biura przyjmują także zamówienia na zorganizowane wyjazdy firmowe, na przykład firm motoryzacyjnych, które pragną doświadczyć tych sportowych emocji na miejscu. Umiejętności każdego kierowcy budzą zachwyt nie tylko wśród mężczyzn, ale także wśród kobiet. Taki wyjazd może być więc ciekawą propozycją zarówno dla osób pracujących w branży motoryzacyjnej, jak i tych, którzy pragną zobaczyć na własne oczy osiągane na torach prędkości. Wycieczkę na F1 zakupuje się bezpośrednio na stronach biur, ale także istnieje możliwość ustalenia indywidualnej oferty w przypadku wyjazdu większej ilości osób. Warto choć raz doświadczyć tak wielkiego wydarzenia i poczuć na własnej skórze jakie emocje temu towarzyszą. Być może okaże się to dobrym pomysłem na organizację wyjazdu integracyjnego w firmie, który poza dobrą zabawą sprawi, że wszyscy zainteresowani motoryzacją znajdą wspólny temat do rozmów.

Poza tym chwilowa swoboda pozwoli lepiej poznać się całemu zespołowi pracowniczemu. W przypadku chęci firmowego wyjazdu warto poprosić o indywidualną wycenę i ofertę dopasowaną do potrzeb.